Kontakt SalesTeam Referencie O tréningu Ponuka Otvorené tréningy Certifikáty Poradenstvo Teambuilding Pripravujeme pre Vás
Home page SalesTeam.sk
"Nevieme čo nevieme."

Spätná väzba

Každý tréning, školenie, akcia organizované SalesTeam SK má svoj cieľ, ktorý sa snaží dosiahnuť. Na konci nás samozrejme zaujíma, či a do akej miery sa nám to podarilo, čo si vyžaduje zmenu, či zlepšenie. Takýmto spôsobom nám Vy, účastníci tréningu pomáhate v neustálom raste a zlepšovaní sa, aby sme ďalší tréning pre Vás mohli pripraviť opäť lepšie. Veľmi si vážime všetky Vaše pripomienky a návrhy a ďakujeme Vám, že nám pomáhate stať sa lepšími. Tu je niekoľko Vašich hodnotení. Hodnotili ste trénerov SalesTeam, ktorí pre Vás Váš tréning/ školenie pripravili, tréning/ školenie/ kurz, ktorý ste absolvovali, prezradili ste nám, ako ste sa na tréningu cítili, či by ste tréning/ školenie/ kurz ďalej odporúčali a pripojili ste aj svoje komentáre, návrhy a odporúčania na tréning/ školenie/ kurz SalesTeam.

Tréneri SalesTeam a ich hodnotenie Vami bolo nasledovné: Hodnotenie trénerov SalesTeam pozostávalo z vyjadrení k štýlu učenia, hodnotili ste nadšenie a prístup trénera, či používa vhodné vysvetlenia a príklady a tiež jeho profesionalitu. V roku 2008 ste známku 1, teda veľmi spokojný, priradili 98%ám trénerov SalesTeam vo všetkých uvedených kategóriách.

Hodnotili ste tréning/ školenie/ kurz z hľadiska podkladov a formy tréningu. Vyjadrili ste sa tiež k použiteľnosti poznatkov z tréningu v praxi. Ďalším hodnotiacim kritériom bola organizácia a Váš celkový dojem z tréningu SalesTeam. A prezradili ste nám aj, do akej miery tréning naplnil Vaše očakávania a požiadavky.

98% z Vás by určite odporúčalo tréning /školenie/ kurz SalesTeam ostatným.

Tréningy SalesTeam v roku 2008 ich účastníci okomentovali nasledovne: Na tréningu sa cítilo príjemne, uvoľnene a v pohode 36% opýtaných. Pre 21 % bol tréning SalesTeam OK, cítili sa spokojní a dobre, 15 % sa cítilo veľmi dobre. Pre 10% bola atmosféra na tréningu super, 8 % odpovedalo – výborne. 3 % ocenili tréning ako miesto s dobrou atmosférou.

Vaše najčastejšie reakcie na tréningy/ školenia/ kurzy organizované spoločnosťou SalesTeam boli nasledovné: Najviac z Vás odpovedalo, že tréning SalesTeam bol OK, že ste boli spokojní. Štvrtina z Vás by uvítala dlhší tréning, častejšie tréningy, chcela na tréningu rozoberať aj ďalšiu tému a mala chuť pokračovať. 21% účastníkov tréningu hodnotilo tréning/ školenie/ kurz SalesTeam ako profesionálny. 10 % účastníkov tréningu, školenia, kurzu použilo na vyjadrenie slovíčko Ďakujeme. 9 % z Vás považuje tréning/ školenie/ kurz SalesTeam za efektívne vzdelávanie.

O tréningu

Foto galéria

Pozrite si našu fotogalériu, zábery z tréningov, teambuildingov, školení ...

Video galéria

Pozrite si našu video galériu, ukážkové videá z tréningov, teambuildingov, školení ...
Sales, Teambuilding, Key accounts
www.aeroklub-prievidza.sk www.zoskok.sk www.aerospool.sk www.ezisk.sk www.aquila www.impuls.sk www.webcreative.info www.hotelsite.sk www.kormanakproduction.sk www.ipaslovakia.sk www.artcomm.sk Koučovanie, psychoterapia, vzdelávanie - kurzy a školitelia na SCAN.SK
Created by WebCreative.info © 2010 - 2019 All rights reserved.