Dušan Nemčko CEO SalesTeam SK, s.r.o. nebol pre mňa „láskou“ na prvý pohľad, ba ani na druhý.
No po pozornom načúvaní som v ňom našiel veľmi inšpiratívneho partnera.
Jeho školenia nie sú ohraničené presnými šablónami a témami kurzov.
Reaguje veľmi operatívne na potreby svojho klienta a hľadá riešenia šité na mieru. V našej spoločnosti DEXIS SLOVAKIA sme Dušana požiadali o
read more

Miloš VašekGenerálny Riaditeľ | dexis.sk

Spolupráca s Dušanom je vždy plná pozitívnych prekvapení. Spolupracujeme viac ako 6 rokov a za toto obdobie oceňujem jeho citlivý prístup ku každému tímu jednotlivo. Na každú jednu spoluprácu, či už išlo o workshop, tréning obchodníkov, dvojité spolujazdy s obchodníkmi, mystery shopping sa dôsledne pripraví. Keďže som spolupracovala s Dušanom v 2 rôznych spoločnostiach
read more

Martina TomášováHR Director | dexis.sk

Dušan Nemčko a Sales Team sú profesionáli, ktorí nás aj našich zákazníkov v Podnikateľskej univerzite posúvajú ďalej v obchodných schopnostiach. Priniesli nám obrovské skúsenosti, pomohli nám zmeniť prístup k zákazníkom a dosiahnuť úplne iné méty.
read more

Ján KošturiakRiaditeľ | IPA Slovakia, s.r.o.

V rámci našich vzdelávacích programov sa snažíme poskytnúť našim študentom prepojenie teórie s praxou. Dušanove dlhoročné skúsenosti v obchode, ktoré prezentuje a s nadšením odovzdáva našim študentom sa stretávajú s nesmierne pozitívnymi ohlasmi, čím prispieva k naplneniu cieľov našej spoločnosti (vzdelávania).
read more

Mgr. Tibor Tóth MBAManažér | ivpi.sk

V prvom momente na mňa Dušan pôsobil vcelku ležérne a premýšľal som o tom, ako tento človek dokáže viesť tréning či workshop pre mojich ľudí. Taktiež obsahovo som očakával ,,niečo nové”. To bol prvý dojem. Môj prvý dojem sa zmenil, keď som videl, ako ľudia na tréningu reagovali. Dušan ich dokázal formou, akou viedol tréning ZAUJAŤ svojou INAKOSŤOU.
read more

Martin UhliarikHead of Sales SK&CZ | Wörwag Pharma

Na spolupráci s Dušanom zo spoločnosti SalesTeam SK, s.r.o. ja aj majstri z výroby ocenili najmä vecné adresné zorientovanie sa v konkrétnych odporúčaniach pri riešení situácií z praxe. Najväčší prínos vidím v náraste kvality internej komunikácie vo výrobnej hale. V porovnaní s iným vzdelávaním bol prístup osobnejší a šitý na mieru potrebám tímu aj jednotlivcov.
read more

Maroš KaraCEO | Unipas.sk

Obrátili sme sa na Dušana s ktorým sme spravili workshopy na prípravu tímu pre meniaci sa trh. Workshop priniesol spokojnosť a nárast sebavedomia vďaka nadobudnutým poznatkom. Sebapoznanie členov tímu pomohlo pochopiť svoje vystupovania voči okoliu, a prinieslo veľa prekvapení v oblasti ako sa vnímam ja a ako ma naozaj vníma okolie. Tieto poznatky cielene využívame v praxi.
read more

Drahoš BošanskýObchodný riaditeľ | Rajo a.s.

Môj tím vyjadril spokojnosť s vedením workshopu po metodickej aj praktickej stránke. Ešte dôležitejšie bolo prenesenie poznatkov priamo do praxe pri následných spolujazdách u zákazníkov. Ešte aj teraz ma žiadajú o čatejšie aktivity tohto typu. Najviac ocenili okamžitú konkrétnu spätnú väzbu na priebeh návštevy u zákazníkov a odporúčania od Dušana.
read more

Marek OrosObchodný riaditeľ | Bidfood.sk