Hodnoty

Zrozumiteľnosť

  1. Najprv analyzujeme vaše prostredie,
  2. Naučíme sa hovoriť “Vašim jazykom”
  3. A použijeme príklady a príbehy zo skutočného života.

Na mieru

Každý klient / spoločnosť je iná a riešením úspechu sú produkty, ktoré sú prispôsobené potrebám danej spoločnosti.

Stále zlepšovanie

Nestačí len skúsenosť, stále zlepšovanie a nové techniky robia služby a produkty jedinečnými.

“Nevieme čo nevieme”

Je to preto, lebo nemáme čas. Alebo sme sa jednoducho v dnešnej hektickej dobe a pracovnej zaneprázdnenosti nedostali k informáciám, ktoré nám môžu veľmi pomôcť a zefektívniť Vašu snahu dosiahnuť rast predaja alebo iné obchodné ciele.

My v spoločnosti SalesTeam SK s.r.o. tento čas máme. Máme dlhoročné praktické skúsenosti v práci so zákazníkmi z pôvodných zamestnaní. Podobne ako Vy, väčšina z nás pracovala ako obchodný riaditeľ, obchodný zástupca, Key account Manager či Area Sales Manager. Teraz čítame, študujeme zisťujeme novinky aj overené postupy práce so zákazníkmi a testujeme tieto zistené poznatky v praxi. Je to nikdy nekončiaci proces skúmania. Veľmi nás to baví a podelíme sa o tieto poznatky aj s Vami. Sme pripravení rozprávať sa s Vami o svete obchodu, v ktorom žijete a pracujete, chceme a sme pripravení mu porozumieť a následne Vám povedať náš názor a odovzdávať naše poznatky, odporúčania a skúsenosti. Tešíme sa na Váš kontakt, na Vaše otázky …..

Slovo zakladatela

Pracoval som v dvoch veľkých korporáciách – Unilever a Coca-Cola. Sú to firmy, ktoré sa starajú o neustále vzdelávanie zamestnancov. Vďaka mnohým školeniam a kurzom sme v spoločnosti niekedy hovorili, že sme dobre platení študenti. Prvé školenia od roku 1993 viedla anglická trénerka so svojím prekladateľom, pretože mnohí nehovorili anglicky. V spoločnosti Unilever som začal ako základný obchodný zástupca a odišiel ako Regional Key Account manager. Všetky nové informácie, ktoré som sa dozvedel, som si želal vyskúšať v praxi. Počas tréningov som si často predstavoval svoju budúcnosť – svoju budúcnosť som videl ako „Budem na tomto mieste aj ako tréner“. Bol to môj osobný cieľ, moja vízia. Nakoniec sa to stalo v roku 2004, keď som sa stal zástupcom Slovenskej republiky pre spoločnosť Viedeň „Harramach & partners“
Dnes využívame všetky novo získané skúsenosti na zlepšenie našich služieb.

Dusan Nemcko

CEO / Trainer / Еntrepreneur
Dusan Nemcko