Kontakt SalesTeam Referencie O tréningu Ponuka Otvorené tréningy Certifikáty Poradenstvo Teambuilding Pripravujeme pre Vás
Home page SalesTeam.sk
"Nevieme čo nevieme."

Ako zistíte, že Vy alebo Váš tím potrebuje tréning/ školenie/ ďalšie vzdelávanie ?

Prečo Vaša spoločnosť potrebuje tréning/ školenie/ ďalšie vzdelávanie?

PREČO ... Prečo poslať ľudí na tréning, školenie, seminár, workshop – vzdelávanie na Váš rozvoj a rozvoj Vašich zamestnancov... ? Pretože máte šancu zabezpečiť, že:
 1. NESTRATÍTE RAST PREDAJA A VYHRÁTE NAD KONKURENCIOU, LEBO VÁM NEODÍDU NAJLEPŠÍ OBCHODNÍCI A MANAŽÉRI, PRETOŽE ICH VZDELÁVANIE A ROZVOJ:
  • MOTIVUJE
  • RASTIE ICH HODNOTA NA TRHU
  • RASTIE ICH LOJALITA VOČI VAŠEJ SPOLOČNOSTI
   ROZVOJ VAŠICH ĽUDÍ JE VÝZNAMNÝ KROK K TOMU, ABY HODNOTA CELEJ VAŠEJ SPOLOČNOSTI RÁSTLA
 2. na chvíľu sa zastavia – je to jedinečná možnosť zamyslieť sa a uvidieť nové možnosti vo svojej práci. Nájdu odpoveď na otázky: Pracujem efektívne? (či nepília tupou pílou) Kde je priestor na rast predaja? Ako riadiť a motivovať môj tím, aby pracoval čo najlepšie? Kde je priestor na zefektívnenie, zmenu, inováciu postupov?
 3. získajú odporúčania a uhol pohľadu na ich činnosť z tretej strany – od lektorov s dlhoročnými skúsenosťami a praxou hlavne v obchode, organizácii a riadení obchodných tímov.

O tréningu

Foto galéria

Pozrite si našu fotogalériu, zábery z tréningov, teambuildingov, školení ...

Video galéria

Pozrite si našu video galériu, ukážkové videá z tréningov, teambuildingov, školení ...
Sales, Teambuilding, Key accounts
www.aeroklub-prievidza.sk www.zoskok.sk www.aerospool.sk www.ezisk.sk www.aquila www.impuls.sk www.webcreative.info www.hotelsite.sk www.kormanakproduction.sk www.ipaslovakia.sk www.artcomm.sk Koučovanie, psychoterapia, vzdelávanie - kurzy a školitelia na SCAN.SK
Created by WebCreative.info © 2010 - 2019 All rights reserved.