Kontakt SalesTeam Referencie O tréningu Ponuka Otvorené tréningy Certifikáty Poradenstvo Teambuilding Pripravujeme pre Vás
Home page SalesTeam.sk
"Nevieme čo nevieme."

Príprava Vášho vzdelávania

Aby bol pre Vás tréning/ školenie zaujímavý/é, používame rôzne tréningové metódy, prípadne ich kombinácie, ktoré Vám pomôžu analyzovať, modelovať a riešiť požadované situácie.

Tréningové metódy použité pre Váš tréning/ školenie vychádzajú vždy z Vašej situácie a potrieb a sú zamerané na dosiahnutie cieľov Vášho tréningu. Na rozhraní blokov a prestávok tréningu vkladáme rôzne druhy súťaží ako napr. TO VIEM, KNTN!, TOP 10 a iné, aby bol Váš tréning/ školenie zaujímavejší/ ie.

Tréning / školenie tiež dopĺňame aktivitami a cvičeniami na uvoľnenie, aby pre Vás tréningové metódy neboli veľmi vyčerpávajúce a aby ste počas tréningu mali čas aj načerpať nové sily a následne sa mohli lepšie sústrediť.
držíme sa hesla "menej je niekedy viac"

O tréningu

Foto galéria

Pozrite si našu fotogalériu, zábery z tréningov, teambuildingov, školení ...

Video galéria

Pozrite si našu video galériu, ukážkové videá z tréningov, teambuildingov, školení ...
Sales, Teambuilding, Key accounts
www.aeroklub-prievidza.sk www.zoskok.sk www.aerospool.sk www.ezisk.sk www.aquila www.impuls.sk www.webcreative.info www.hotelsite.sk www.kormanakproduction.sk www.ipaslovakia.sk www.artcomm.sk Koučovanie, psychoterapia, vzdelávanie - kurzy a školitelia na SCAN.SK
Created by WebCreative.info © 2010 - 2020 All rights reserved.